Menu

Ruszyła wirtualna giełda edukacyjna kryptowalut!

18 października 2017 - giełda kryptowalut
Ruszyła wirtualna giełda edukacyjna kryptowalut!

Edukacyjna giełda kryptowalut to nic innego jak gra, w której do wygrania są prawdziwe Bitcoiny!

Edu.coindeal.com, bo o niej mowa, jest międzynarodowym konkursem kryptowalut. Odbywa się on na rachunkach demonstracyjnych. W ciągu jednego miesiąca uczestnicy edukacyjnej giełdy kryptowalut rywalizują między sobą, a ich celem jest osiągnięcie jak najwyższej stopy zwrotu.

Zarejestrowani na symulatorze giełdy uczestnicy otrzymują na swoje konto 10 tysięcy dolarów. Od tego momentu ich zadaniem jest jak najlepsze zainwestowanie wirtualnych pieniędzy. Mogą między innymi zakupić za nie dostępne na edukacyjnej giełdzie kryptowaluty takie jak Bitcoin, Litecoin i Ethereum. Gra na giełdzie edukacyjnej toczy się w trzech rundach: dziennej, tygodniowej i miesięcznej, a nagrody rozdzielane są pomiędzy trzech najlepszych uczestników. Zwycięzca rundy dziennej otrzymuje 0,05 Bitcoina. W rundach tygodniowych zwycięzcy otrzymują: za trzecie miejsce – 0,05 Bitcoina, za drugie miejsce – 0,1 Bitcoina, za pierwsze miejsce – 0,2 Bitcoina. W rundach miesięcznych edukacyjnej giełdy kryptowalut można zdobyć naprawdę wiele: za trzecie miejsce – 0,25 Bitcoina, za drugie miejsce – 0,5 Bitcoina, za pierwsze miejsce – 1 Bitcoina!

Podstawowym celem giełdy edukacyjnej edu.CoinDeal.com jest postawienie pierwszych kroków na rynkach giełdowych – uczestnicy zdobywają kompleksowe szkolenie i mogą rozwijać się jako inwestorzy. Gra giełdowa odbywa się dwa razy do roku. Dzięki temu każdy, kto uczestniczył w poprzednich edycjach może wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenia i podejść do gry ponownie. Dzięki portalom społecznościowym traderzy mogą komunikować się ze sobą i wymieniać pomysłami na najlepszą strategię handlową.

Nie zapominajmy jednak o najważniejszym – dzięki edu.coindeal.com możemy wygrać Bitcoiny, czyli coraz popularniejszą wirtualną walutę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *