Menu

Software house dla kryptowalut

5 grudnia 2017 - technologia kryptowalut
Software house dla kryptowalut

Od kiedy zacząłem interesować się kryptowalutami, postanowiłem stworzyć stronę, na której będzie można je kupować.

Szukałem firmy, która specjalizuje się w rozwiązaniach technologii kryptowalut. Przejrzałem wiele stron w Internecie, oglądałem wiele rozwiązań, czasami lepszych, czasami gorszych moim zdaniem. W końcu trafiłem na rzetelny software house dla kryptowalut.

Jak działa software studio specjalizujące się w technologii kryptowalut?

Softwere studio, o którym piszę, specjalizuje się w tworzeniu stron i aplikacji opartych na rozwiązaniach dla kryptowalut. Główna stworzona przez nich strona umożliwia klientowi zakup kryptowaluty, a konkretnie Bitcoina. Stworzony przez nich proces zakupu jest bardzo prosty. Wszystko opiera się na dwóch krokach – klient musi najpierw wybrać ilość potrzebnych mu kryptowalut, a następnie za pomocą przycisku po prostu je kupić. Płatność odbywa się za pomocą karty kredytowej lub formularza szybkich płatności. Strona jest uniwersalna, bo została stworzona w dwóch językach, angielskim i polskim.

Poradnik o kryptowalutach!

Kolejną stworzoną przez ten software house stroną jest portal dla wszystkich, którzy interesują się kryptowalutami i rozwiązaniami dla kryptowalut. Portal ten to rodzaj internetowego poradnika. Użytkownik znajdzie tam nie tylko najnowsze informacje o kryptowalutach i aktualne kursy. Są tam też rzetelne porady oraz forum, na którym użytkownicy mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami z kryptowalutamiWszystkie stworzone przez to software studio strony i aplikacje są przyjazne dla użytkowników i proste w obsłudze. Ja też chętnie skorzystam z ich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *