Menu

Możesz zarabiać na giełdzie wymiany kryptowalut

27 grudnia 2018 - giełda kryptowalu
Możesz zarabiać na giełdzie wymiany kryptowalut

Giełda wymiany kryptowalut to świetny sposób na zarabianie na kryptowalutach. Przekonali się o tym wszyscy, którzy po atrakcyjnym kursie kupili, sprzedali lub wymienili wirtualną walutę.

Coraz więcej internetowych giełd inwestuje w nowe waluty. Teraz oprócz wymiany popularnego Bitcoina czy Ethereum, możemy wybierać pośród wielu innych kryptowalut, zwiększając swoje możliwości na zarabianie. Zdarza się także, że twórcy giełdy kryptowalut pozwalają swoim użytkownikom zadecydować, które kryptowaluty powinny trafić na giełdę.  Na stronie giełdy startuje głosowanie na nowe coiny. Kryptowaluta, która w jego wyniku uzyska najwyższą liczbę głosów, zostaje udostępniona na giełdzie – od tego momentu użytkownicy mogą ją kupować i sprzedwać.

To jednak nie wszystko, w Internecie dostępna jest innowacyjna giełda wymiany kryptowalut, która pozwala swoim użytkownikom na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Program afiliacyjny, bo o nim mowa, umożliwia gromadzenie dodatkowych środków, dzięki zapraszaniu znajomych do korzystania z giełdy.

Jak korzystać z programu afiliacyjnego?

Aby móc polecać internetową giełdę kryptowalut swoim znajomym, należy być jej zweryfikowanym użytkownikiem. Na stronie programu afiliacyjnego na naszym koncie, znajduje się regulamin programu, który musimy zaakceptować. Dzięki temu otrzymamy unikalny link, który należy rozesłać wśród znajomych. Jeśli znajomi, którym rozesłaliśmy link, skorzystają z niego i zarejestrują się na giełdzie kryptowalut w ciągu 7 dni, otrzymamy 20% ich opłaty transakcyjnej.

Załóż konto na innowacyjnej giełdzie kryptowalut CoinDeal!